Kandik Mayar, 51x26.5cm H7.5cm
ID: 3560233829078
€ 18,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Naturaalne |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 7.5 cm |
| Laius: | 26.5 cm |
| Pikkus: | 51 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel