Puidust kast TREE L, H9x25x18cm
ID: 5024418467984
€ 17,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 9 cm |
| Laius: | 18 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 0.62 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel