Tualettlaud peegliga, 22x17,5cm H28cm
ID: 3560232856075
€ 19,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 28 cm |
| Laius: | 22 cm |
| Pikkus: | 17.5 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel