Muusikakast Ballerina, H16x14.2x14cm
ID: 3560239276777
€ 12,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kartong |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Peegelklaas |
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 14 cm |
| Pikkus: | 14.2 cm |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel