Laskeklaas Novecento, H8x5.5cm, 50ml
ID: 8004360091465
30 % allahindlus
€ 1,75
€ 2,50
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 8 cm |
| Laius: | 5.5 cm |
| Pikkus: | 5.5 cm |
| Maht : | 50 ml |
| Kaal: | 0.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel