Šampanjapokaal Bomond, kuldne, H25, D4-6 cm, 200ml
ID: 2000000929330
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 25 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 4 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO Home Elegance |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel