Šampanjapokaal Metallic, vase värv, H25, D5-5.5 cm, 250ml
ID: 2000000929361
€ 5,56
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 25 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 5 cm |
| Maht : | 250 ml |
| Kaal: | 0.21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO Home Elegance |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel