Kristallklaas Glacier Golden, 350ml, H9cm, D10cm
ID: 8591581034673
€ 21,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kristall |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 9 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.65 kg |
| Tootja: | ALANDEKO BOHEMIA JIHLAVA |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel