Karahvin Elixir, H21xD9cm, 750 ml
ID: 2000001097595
€ 18,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 21 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 750 ml |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel