Veeklaas Rigano, roosa, 350ml, H13cm, D8cm
ID: 4066076366897
€ 3,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Roosa |
| Kõrgus: | 13 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.42 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel