Klaas Rigano, roheline, 250ml, H9.5cm, D7.3cm
ID: 4066076454778
€ 3,99
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 9.5 cm |
| Laius: | 7.3 cm |
| Pikkus: | 7.3 cm |
| Maht : | 250 ml |
| Kaal: | 0.32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel