Džinnklaas America "20, 745ml, H22.6 D9cm
ID: 8004360092752
€ 7,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 22.6 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 745 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel