Klaaside Dots Rocks, H10.5x9cm, 350ml
ID: 8004360074567
40 % allahindlus
€ 0,77
€ 1,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.23 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel