Kokteiliklaas Hurricane, 530 ml, H20.5x8.5cm
ID: 8581782324178
€ 2,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 20.5 cm |
| Laius: | 8.5 cm |
| Pikkus: | 8.5 cm |
| Maht : | 530 ml |
| Kaal: | 0.24 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel