Kann Flower blue, 1L, D17x10cm
ID: 3560231726201
30 % allahindlus
€ 10,78
€ 15,40
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 17 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 17 cm |
| Maht : | 1000 ml |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel