Punane veiniklaas Metallic, vase värv, H24, D7-8.5 cm, 550ml
ID: 2000000929378
€ 5,56
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Vasevärvi |
| Kõrgus: | 24 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 7 cm |
| Maht : | 550 ml |
| Kaal: | 0.25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO Home Elegance |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel