Punase veini klaas Saluzo green, 550ml, H24.5cm D6cm
ID: 2000001013458
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 24.5 cm |
| Laius: | 6 cm |
| Pikkus: | 6 cm |
| Maht : | 550 ml |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO Home Elegance |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel