Klaas Old Fashioned Lord, 450ml, H9.5cm, D8.9cm
ID: 8581782496400
€ 3,06
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 9.5 cm |
| Laius: | 8.9 cm |
| Pikkus: | 8.9 cm |
| Maht : | 450 ml |
| Kaal: | 0.22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel