Valge veini pokaal Charisma, 350ml, H23xD8cm
ID: 8581782088735
€ 3,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 23 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.44 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel