Veiniklaas Lord Onyx, hall, 510ml, H23cm, D8.5cm
ID: 8581782498152
€ 5,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 23 cm |
| Laius: | 8.5 cm |
| Pikkus: | 8.5 cm |
| Maht : | 510 ml |
| Kaal: | 0.15 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel