Veiniklaas Moluna, must, 500ml, H22cm, D9.5cm
ID: 4066076367153
€ 7,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 22 cm |
| Laius: | 9.5 cm |
| Pikkus: | 9.5 cm |
| Maht : | 500 ml |
| Kaal: | 0.22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel