Veiniklaas Rigano, sinine, 350ml, H16cm, D9cm
ID: 4066076454839
€ 4,76
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 16 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 350 ml |
| Kaal: | 0.44 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel