Kohvilaud Elstar, vasest jalad, 60x60cm K46cm
ID: 2000001041116
70 % allahindlus
€ 35,81
€ 119,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 46 cm |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 7.5 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ruudukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kiiktool Amelia, hallikaspruun ,H107x95x66cm, istumisosa kõrgus 48cm
107 cm 95 cm 66 cm
€ 116,13
€ 145,16
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel