Kontoritool Acbraid, pruun, H115x67x69.5cm, istumisosa kõrgus 48-57cm
ID: 5713941199942
€ 192,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 115 cm |
| Laius: | 69.5 cm |
| Pikkus: | 67 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 48 - 57 cm |
| Käetoe kõrgus: | 77 cm |
| Kaal: | 15 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 110 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel