Kontoritool Saviore, pähkli värv/must, H116.5-122.5x67.5x73.5cm, istumisosa kõrgus 46-52cm
ID: 2000001189665
€ 184,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Vineer |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Ökonahk |
| Kõrgus: | 122.5 cm |
| Laius: | 67.5 cm |
| Pikkus: | 73.5 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 46 - 52 cm |
| Käetoe kõrgus: | 66 - 72 cm |
| Kaal: | 20.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel