Kellaga abilaud Karinna, D49cm H55cm
ID: 2000001157831
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
€ 76,61
Toote kirjeldus
Liikumismehhanism: vaikne tiksumine
Dekoratiivsed hammasrattad teevad liikudes vaikset sumisevat häält
Toote kirjeldus
Aku tüüp: 3x AA (LR6) ei kuulu
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 49 cm |
| Pikkus: | 49 cm |
| Kaal: | 5.2 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Salorino, roheline, sametine, H96x46x54cm, istumisosa kõrgus 62cm
96 cm 54 cm 46 cm
€ 85,81
€ 107,26
- −20 %
Reguleeritav tugitool Helipe, tumeroheline samet, H103-76x64x84-135cm, istumisosa kõrgus 48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€ 221,77
Tugitool Vincento jalapinggiga, roosa-beež, 360 kraadi pööratav, 92.5x78.5x100cm, istumisosa kõrgus 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€ 257,26
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel