Baaritool Salorino, roheline, sametine, H96x46x54cm, istumisosa kõrgus 62cm
ID: 2000000955094
20 % allahindlus
€ 85,81
€ 107,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 96 cm |
| Laius: | 46 cm |
| Pikkus: | 54 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 62 cm |
| Käetoe kõrgus: | 79 cm |
| Kaal: | 8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Baaritool Salorino, samet, kuldne, H96x46x54cm, istumisosa kõrgus 62cm
96 cm 54 cm 46 cm
€ 85,81
€ 107,26
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel