Laud Lizi, messingist antiik/Kunstmarmorist ülaosa, H51cm, D41cm
ID: 2000000976556
30 % allahindlus
€ 53,63
€ 76,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Marmortekstuur |
| Kõrgus: | 51 cm |
| Laius: | 41 cm |
| Pikkus: | 41 cm |
| Kaal: | 8 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel