Küljelaud Business Animal komplektis 3, D30cm H49cm
ID: 4025621875000
1 Küljelaud - 49x30x30 cm
2 Küljelaud- 44x25x25 cm
3 Küljelaud- 42x23x23 cm
30 % allahindlus
€ 119,68
€ 170,97
Toote kirjeldus
1 Küljelaud - 49x30x30 cm
2 Küljelaud- 44x25x25 cm
3 Küljelaud- 42x23x23 cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 49 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 3.1 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Põrandalamp Bird Wings, kuld/must värvi, H168x66x43.2cm, E27 40W(MAX), 50/60Hz
168 cm 43 cm 66 cm
€ 149,52
€ 498,39
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel