Küljelaud Leopard wild, D40cm H52cm
ID: 3560232710377
€ 94,35
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 52 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 5.2 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Leopard, H18.5cm, 25x6.5cm
18.5 cm 25 cm 6.5 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel