Kummut Hezo, MDF/teras, H140x100x29cm
ID: 5905248102620
€ 254,03
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 140 cm |
| Laius: | 29 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 52 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel