Kummut Hezo, MDF/teras, H85x63x29cm
ID: 5905248102606
€ 141,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 85 cm |
| Laius: | 29 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel