Küünlajalg Tree, metall/klaas, kuldne värv, 19x15x21cm
ID: 5207252363524
€ 20,56
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 19 cm |
| Laius: | 21 cm |
| Pikkus: | 15 cm |
| Kaal: | 0.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Portselan Kruuside Komplekt Mr Right and Mrs Always Right, 2 tk, 10x9cm, 350ml
10 cm - cm 9 cm
€ 11,13
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel