Rippvalgusti Rego, E27 6x60W (max), H43-138cm, D56cm
ID: 2000000911847
€ 75,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 138 cm |
| Laius: | 56 cm |
| Pikkus: | 56 cm |
| Kaal: | 2.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel