Rippvalgusti Rio-3, H51-156cm, D46cm, E27 3x60W(MAX)
ID: 2000000858081
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 94,35
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Messingivärvi |
| Kõrgus: | 156 cm |
| Laius: | 46 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rokko 6, sinine-beež/kroom värvi, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€ 106,45
€ 133,06
- −20 %
Raamaturiiul Seaford II, tamme imitatsioon/must, H150x135x35cm
150 cm 135 cm 35 cm
€ 171,61
€ 214,52
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel