Rippvalgusti ROMANA 60, hõbedane E27 4x40W(MAX), H26-90cm, D60cm
ID: 2000000789545
€ 64,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Peene disaini ja maheda valgusega laelamp – suurepärane täiendus kaasaegsesse interjööri. Lambist langevad valgusvihud loovad ruumi erilise meeleolu. Sarjast saadaval erinevates värvides lampe.
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Hõbedane |
| Laius: | 60 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 8.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Rokko 6, sinine/kroom värvi, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€ 106,45
€ 133,06
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel