Rippvalgusti Yardiny, H36-95cm D80cm, E14x15 40W(MAX)
ID: 2000001001912
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
20 % allahindlus
€ 254,19
€ 317,74
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 95 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 80 cm |
| Kaal: | 29 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Rippvalgusti Yarandilla 10, H32-90cm, 80x35cm, E14, 10x40W(MAX)
32-90 cm 80 cm 35 cm
€ 274,84
€ 343,55
- −20 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel