Rippvalgusti Kalgy, kuldne/šampanja värv, H45-180cm, D30cm, E14x6 40W(MAX)
ID: 2000001171295
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 209,68
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel