Rippvalgusti Modling 2A, must, H86-155x98x98cm, LED 42W, 3000K, 2310lm
ID: 2000001148389
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | PVC |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 155 cm |
| Laius: | 98 cm |
| Pikkus: | 98 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel