Rippvalgusti Monda 1B, D45cm, H30-130cm, E27x1 40W(MAX)
ID: 2000001128954
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 59,68
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Sisal |
| Värv: | Naturaalne |
| Laius: | 45 cm |
| Pikkus: | 45 cm |
| Kaal: | 2.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel