Rippvalgusti Redea white, H48-138x92x28cm, G9x16, 5W(MAX)
ID: 2000001110959
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 119,35
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
Lambil on reguleeritav kõrgus: 48cm - 78cm - 108cm - 138cm.
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Messingivärvi |
| Kõrgus: | 138 cm |
| Laius: | 28 cm |
| Pikkus: | 92 cm |
| Kaal: | 4.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel