Rippvalgusti Titus, džuudist lambivarju, H75-145cm, D26.5cm, E27 40W(MAX)
ID: 3560231023478
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 50,00
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Džuud |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 145 cm |
| Laius: | 26.5 cm |
| Pikkus: | 26.5 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel