Laualamp Five orangutan, H48cm, D31cm, E14 40W(MAX)
ID: 2000001060872
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 75,08
€ 107,26
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 48 cm |
| Laius: | 31 cm |
| Pikkus: | 31 cm |
| Kaal: | 2.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel