Laualamp Rabbit, kuldne/valge värv, H50x17x20cm, E14 5W(MAX)
ID: 4025621534747
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 93,55
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 20 cm |
| Pikkus: | 17 cm |
| Kaal: | 2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne nipsasjakeste kandik Päikeseprillidega koer, 17x23,5x33,3cm
17 cm 23.5 cm 33.5 cm
€ 37,90
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel