Lillepott seista Eilenburg M, kuldne värv, H85cm, D35cm
ID: 2000001002995
20 % allahindlus
€ 127,10
€ 158,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 83 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 10 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne kauss kaanega Malvita, valge/must/kuldne värvi, 21.4x15.3x8.9cm
8.9 cm 21.4 cm 15 cm
€ 7,26
€ 14,52
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel