Kandik, metall peegliga, kuldne värv, 20x10cm H4cm
ID: 5207252161021
30 % allahindlus
€ 8,98
€ 12,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 4 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 20 cm |
| Kaal: | 0.37 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne kauss kaanega Malvita, valge/must/kuldne värvi, 21.4x15.3x8.9cm
8.9 cm 21.4 cm 15 cm
€ 7,26
€ 14,52
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel