Nurgadiivan Wemonte parem pool, pikendatav, H90x283x181cm, istumisosa kõrgus 47.5cm
ID: 2000001150313
Magamisala: 136x235cm
Säilituskonteiner: 126x62x14cm
€ 1 801,61
Toote kirjeldus
Magamisala: 136x235cm
Säilituskonteiner: 126x62x14cm
Toote kirjeldus
Äärmiselt mugav diivanvoodi, mis on mõeldud skandinaavia stiili austajatele. Diivanil on lainevedrud ja painduv HR poroloon, mis tagab maksimaalse mugavuse. Kõrged puidust jalad lisavad kergust, tuues esile diivani jooned.
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Hõbedane |
| Kõrgus: | 90 cm |
| Laius: | 181 cm |
| Pikkus: | 283 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 47.5 cm |
| Käetoe kõrgus: | 71 cm |
| Magamisala: | 136x235 cm |
| Kaal: | 139 kg |
| Kangas: | Vogue 15 |
| Suund: | Parem |
| Voodipesukast: | Jah |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Pikendatav söögilaud Reibeka 017, paagutatud kivi/metall, valge, 160-276x90cm H75cm
75 cm 276 cm 90 cm
€ 687,90
Pikendatav laud Lapiazza, 10-kohaline, hall/grafiidi värvi, alumiinium, 135-270x90cm H75cm
75.5 cm 270 cm 90 cm
€ 601,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel