Öökapp Savelli black, vineer/puidu spoon/tehismarmor, H48x60x41cm
ID: 2000001188415
20 % allahindlus
€ 180,00
€ 225,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Tehismarmor |
|---|---|
| Materjal: | Puiduspoon |
| Materjal: | Vineer |
| Kõrgus: | 48 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 28 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel