Pink Calanda, pruun, bouclé kangas, H45x120x40cm
ID: 2000001145357
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 11.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel