Pink Mariotto linen MD, H47x120x40cm
ID: 2000001163177
€ 150,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 47 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 150 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel